Cóż to był za Jubileusz!😃⚽🌟

Emocje opadły, dlatego najwyższy czas na podsumowanie tak długo wyczekiwanego wydarzenia naszego klubu.

Sobota upłynęła pod znakiem sportowych zmagań na Oławce. Rozpoczęliśmy je od Turnieju Piłkarskiego dzieci i młodzieży. Równocześnie na obu boiskach dzielnie walczyły Skrzaty, Żaki i Młodziki. Nieco później w meczu towarzyskim zaprezentowali się Trampkarze, w tym zawodnicy Polonii Wrocław i naszych przyjaciół ze Ślęzy Wrocław.

Ważnym punktem wydarzenia był Turniej Jubileuszowy Oldboyów. Mecze były rozgrywane na Płycie Głównej i musimy przyznać, że Oldboye wyróżniali się wyjątkowym zaangażowaniem.

W międzyczasie na Hali Piłkarskiej odbywał się mecz towarzyski naszych hokeistek, które wzbudziły duże zainteresowanie wśród kibiców.

Chociaż w naszych turniejach najważniejsza była dobra zabawa, to o przestrzeganie zasad fair play dbali profesjonalni sędziowie piłkarscy.

Kibice oraz zawodnicy cały czas mogli korzystać z bazy gastronomicznej, w tym Grilla i Food Trucków, oraz polonijnej loterii.

Szaleństwo odbywało się również na dmuchańcach, które w czasie jubileuszu przeżyły prawdziwe oblężenie. Maluszki zwariowały na punkcie kolorowych zabawek.

O komentarz sobotnich wydarzeń zadbał niezawodny Pan Piotr Wilczyński.

Na ręce Prezesa Tomasza Malca zostały też wręczone pamiątkowe statuetki z gratulacjami. Dziękujemy za pamięć Dolnośląskiemu Związkowi Piłki Nożnej, Młodzieżowemu Centrum Sportu, Czarnym Otmuchów i Parasolowi Wrocław.

Dziękujemy również wszystkim drużynom, które wzięły udział w naszym Jubileuszu:

– Ślęza Wrocław

– Parasol Wrocław

– AP Szansa Wrocław

– MKS Oława

– Trojan Lądek Zdrój

– Czarni Otmuchów

– Akademia KKS Polonia Wrocław

– Tondach Wrocław

Wieczorem miała miejsce uroczysta kolacja, na której zostały wręczono specjalne ordery dla najbardziej zasłużonych osób. Chociaż w ten sposób chcieliśmy podziękować za ich zaangażowanie i wkład pracy przez minione lata.

Jubileusz z okazji 75-lecia KKS Polonia Wrocław nie odbyłby się bez pomocy naszych Partnerów.

Szczególne podziękowania należą się Gminie Wrocław i firmie Piast. To dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy uczcić tak wyjątkowy i historyczny moment naszego klubu.

Serdecznie dziękujemy!

Pełna galeria zdjęć ⬇

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=100047350357950&set=a.298769035044773

#Piast #PiastWspieraRegion