Działa Navarony!

Drużyna Trampkarzy ma za sobą wyczerpujący tydzień, w którym rozegrała dwa spotkania. W czwartek grali z liderem grupy FC Wrocław, przegrywając 0-4 (0-1), a w sobotę wybrali się na trudny teren do Chrobrego Głogów, w którym zdobyli 3 punkty, pokonując zespół gospodarzy 2-1 (1-0).

Jak to bywa w piłce, mimo że rozegraliśmy bardzo dobre zawody z liderem grupy ponieśliśmy porażkę. Przez 60 min graliśmy jak równym z równym przy stanie 1-0 mieliśmy trzy znakomite okazje do doprowadzenia do remisu. Kamil Gajek w I połowie, w II połowie Norbert Kurek trafił w słupek, a Bartek Dejnak minimalnie przestrzelił w bardzo dobrej sytuacji.
Fizycznie i psychicznie bardzo dużo nas to kosztowało, tracąc drugą bramkę pod koniec spotkania. Zdecydowaliśmy, że zrobimy zmiany i oszczędzimy siły na sobotni mecz.

Mając w głowach dobry występ czwartkowy z optymizmem przystąpiliśmy do meczu z Chrobrym Głogów. Tym razem
to w końcu do nas szczęście się uśmiechnęło. Wypunktowaliśmy spotkanie i przeciwników. Ciężko pracując w defensywie piękne bramki zdobyli Kamil Gajek na 1-0, na 2-0 po podaniu Kurka podwyższył w II połowie Bartek Dejnak. Wydawać się mogło, że spokojnie dowieziemy wynik 2-0. Gospodarze zdobyli jeszcze w końcówce bramkę kontaktową, więc emocji nie brakowało do samego końca!

Przed nami kolejny tydzień, w którym rozegramy dwa mecze – walczymy do końca. W środę jedziemy do Polkowic i nikogo się nie boimy!

Skład:
Zmorczyński, Domagała, Bladowski, Karkosa, Jagoszewski, Bińkowski, Bladowski, Dejnak, Zawada, Gajek, Bednarek, Antos, Głowacki, Zyżański, Szklarczyk, Gryz, Kurek.

Kierownicy: Darek i Sylwia Antos

Autor relacji: Trener Olgierd

#PrawdziweWartościTworzymyWspólnie
#KKSPoloniaWrocław1946