Jak wygrywać to w osłabieniu!😁🤙

W sobotę na Oławce rozegraliśmy kolejny mecz ligowy, tym razem przeciwnikiem była siostrzana Polonia z Bielan Wrocławskich. Zanim mecz się rozpoczął zdążyliśmy poznać obsadę sędziowską…
Chyba mamy wykupiony abonament na tę słynną trójkę, bo z poprzedniego meczu zabrakło nam tylko Krecika, który został zastąpiony młodym adeptem sędziowania. Podobno nie wytrzymał presji słynnej na całą A klasę loży szyderców.🤪💥

Zaczynamy mecz i po 17 minutach Grabo dostaje sygnał od kolegów ze Ślęzy, żebyśmy zaczęli grać na dwóch połowach, bo mają jutro mecz, a nasza połowa boiska jest za mało eksploatowana i żebyśmy zdjęli jednego zawodnika. Grabo długo nie myśląc i wiedząc, że za tydzień jedzie na urlop fauluje Kamila Malca i dostaje czerwoną kartkę. Zaczynamy znowu grać w dziesiątkę i wcale gorzej to nie wygląda, a nawet momentami stwarzamy dogodne sytuacje do strzelenia gola. Sędziowie chyba czytają nasze opisy meczów i może nas trochę nie lubią, ale widzimy progres!
Sędzia główny popełnił trzy błędy, ale wytłumaczył się przed lożą szyderców, więc został usprawiedliwiony.😉 Sokole Oko… no cóż zdarzały się małe błędy, ale widać było progres. Choć wzywał do zmiany zawodnika, którego nie było na murawie, to przynajmniej było śmiesznie.
Do zejścia numer 28 a tu psikus, nie ma go, bo chodziło o 8.😂👍
Czas doliczony wynik 0-0 ale my mamy Olega, który zapracował na to, żeby zdobyć zwycięska bramkę na wagę trzech punktów. Grając w osłabieniu jest większa koncentracja i trener zastanawia się, czy nie będziemy rozpoczynać meczów w okrojonym składzie i będziemy uzupełniać.😂

Brawo drużyna za walkę do końca!👏👏
Może przestaliśmy ładnie grać, ale za to skutecznie. Przez ostatnie lata graliśmy już ładnie, teraz trzeba wygrywać .

KKS POLONIA WROCŁAW – KS POLONIA BIELANY WROCŁAWSKIE 1-0

Na miano zawodnika meczu zasługuje Oleg Poltaves – strzelec zwycięskiej bramki.😎👊