Juniorzy Młodsi na „piątkę”😃🖐

W dniu 1.09 tradycyjnie rozpoczyna się rok szkolny….my zainaugurowaliśmy rozgrywki I Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych, udając się na mecz wyjazdowy do Oleśnicy. Nie dysponowaliśmy optymalnym składem ze względu na kontuzje i kończące się wakacje. Od początku spotkania byliśmy zespołem przeważającym, stwarzającym sobie sytuacje do zdobycia bramki. Jednak to zespół gospodarzy otworzył wynik spotkania w 20 min zdobywając bramkę na 1-0. Podziałało to na nasz zespół „jak płachta na byka”. W 30 min błąd bramkarza z zimną krwią wykorzystał Kamil Kuruc doprowadzając do remisu. Chwilę później po indywidualnej akcji w polu karnym faulowany z premedytacją został Kacper Pasek. Sam poszkodowany „na raty” wyprowadził nasz zespół na prowadzenie.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Konsekwentnie wykorzystując indywidualne umiejętności wszystkich zawodników konstruowaliśmy sytuacje bramkowe. Na 3-1 i 4-1 po asystach Jagoszewskiego „hat tricka” skompletował Kacper Pasek. W końcówce spotkania asystę Kamila Kuruca zamienił na bramkę debiutujący w zespole Bartłomiej Dejnak. Mimo wyniku mecz był bardzo zacięty, pełen walki i emocji.

Jestem zadowolony z postawy całego zespołu, który włożył dużo wysiłku i zaangażowania w trakcie całego spotkania. „Idziemy w dobrym kierunku, a z meczu na mecz powinno być coraz lepiej, gdy dołączy reszta zawodników”.

Skład: Luberański- Bereś, Bińkowski, Kuruc Krzysztof, Karkosa Dawid, Ponikowski, Jagoszewski, Pasek, Dejnak, Kawrciński, Kuruc Kamil. Na zmianę wszedł: Jakub Karkosa

Autor relacji: Trener Adrian Gierak