Kolejne 3 punkty dopisane!馃槑馃憡

W sobot臋 podejmowali艣my na O艂awce dru偶yn臋 Czarnych Chrz膮stawa, bardzo solidny zesp贸艂, o czym 艣wiadczy艂o zdobycie przez nich 9 punkt贸w w czterech pierwszych spotkaniach.

Mecz lepiej rozpocz臋li gracze z Wroc艂awia, wychodz膮c na prowadzenie w 16 minucie. 艢wietne dogranie Jacka Mroza wykorzysta艂 Maciej Nitarski. P贸藕niej swoje dwie minuty mia艂 Krzysztof Podhorski, strzelaj膮c przepi臋kn膮 bramk臋 z woleja w 23 minucie po podaniu Darka Grabskiego, nast臋pnie w 25, po zagraniu od Marcina Rusina. W 45 minucie Krzysiek podszed艂 do rzutu wolnego i przed skompletowaniem hat-tricka „powstrzyma艂o” go spojenie s艂upka z poprzeczk膮, pi艂ka wr贸ci艂a na plac gry, a najszybciej przy niej znalaz艂 si臋 Patryk H艂oba偶, strzelaj膮c czwart膮 bramk臋 dla Polonii w pierwszej po艂owie.

Po zmianie stron trener Szymaniak zdecydowa艂 si臋 wprowadzi膰 zmiany personalne. Sebastian Antoszewski zameldowa艂 si臋 na placu gry w 60 minucie i potrzebowa艂 zaledwie 7 minut, by zdoby膰 gola. Wywalczy艂 pi艂k臋 w bocznej strefie boiska i po samotnym rajdzie umie艣ci艂 futbol贸wk臋 w bramce przeciwnika.

Zesp贸艂 z Chrz膮stawy nie zamierza艂 jednak sk艂ada膰 broni, czego dowodem by艂y dwie bramki strzelone w 78 minucie po rzucie karnym i 82 minucie po sk艂adnej akcji. Trzy minuty przed ko艅cem regulaminowego czasu gry, rzut karny dla Polonist贸w wywalczy艂 Sebastian Antoszewski, a jedenastk臋 na gola, kompletuj膮c tym samym hat-trick, zamieni艂 Krzysztof Podhorski. Go艣cie odpowiedzieli jeszcze jednym trafieniem w 89 minucie ustalaj膮c wynik spotkania 6-3 dla graczy z O艂awki.

Brawa dla ca艂ego zespo艂u za zostawione zdrowie na boisku. Cieszy膰 mo偶e du偶a ilo艣膰 sytuacji strzeleckich do kt贸rych dochodzimy oraz kolejne wa偶ne minuty naszych junior贸w w pierwszej dru偶ynie.

Bramki zdobywali: Maciej Nitarski, asysta Jacek Mr贸z, Krzysztof Podhorski, asysta Darek Grabski, Krzysztof Podhorski, asysta Marcin Rusin, Patryk H艂oba偶, Sebastian Antoszewski, Krzysztof Podhorski

Autor relacji: Kierownik dru偶yny Grzegorz Gronowski