Opieka fizjoterapeutyczna

Szanowni Państwo, Drodzy Zawodnicy

W celu zapewnienia jak najlepszej opieki dla naszych zawodników – wspólnie profesjonalnym gabinetem rehabilitacji -Duławscy, zorganizowaliśmy dyżury fizjoterapeutyczne!

Celem dyżuru nie jest rehabilitacja,  lecz pierwsza pomoc i ocena urazu przez fizjoterapeutę. Pomaga to zdiagnozować specyfikę urazu i zastosować późniejsze leczenie bądź rehabilitacje.

Uważamy, że pozwoli to Państwu i zawodnikom, czuć się komfortowo w naszym Klubie. Uraz w piłce nożnej to normalna rzecz, lecz szybka diagnoza i skierowanie na rehabilitacje cechuję klubu troszczące się kompleksowo o zawodnika.

Na hasło POLONIA WROCŁAW – nasi Zawodnicy i Państwo mogą skorzystać z profesjonalnej diagnostyki i terapii taniej niż ceny rynkowe. Dodatkowo naszych zawodników obejmuje tzw. szybka ścieżka diagnostyki medycznej – firma Duławscy pomaga w kontakcie z lekarzami specjalizującymi się w urazach sportowych.

By skorzystać z dyżuru – proszę o kontakt i uprzednie zapisy u Pana Grzegorza Duławskiego – tel. 668 477 817.

Kilka słów o naszym nowym partnerze:

Przychodnia Rehabilitacyjna Duławscy zajmuje się głównie rehabilitacją i dodatkowo badaniami stóp, postawy ciała i doborem wkładek indywidualnych oraz terapią. Działa kompleksowo, ma wyspecjalizowany personel, współpracuje z lekarzami, podologiem i dietetykiem. Posiada odpowiednio wyposażone sale do rehabilitacji i gabinety lekarskie. Program rehabilitacji prowadzony jest indywidualnie i w tempie odpowiednio dopasowanym do potrzeb i możliwości pacjentów (sportowców), w zakres rehabilitacji wchodzi między innymi: kinezyterapia, fizykoterapia, masaż. Zestawy ćwiczeń dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta, które mają za zadanie ustabilizować, odbudować propriocepcję, wzmocnić gorset mięśniowy oraz przywrócić prawidłowy wzorzec ruchowy pacjenta. Dysponuje również pełną bazą zabiegów fizykoterapeutycznych oraz masażem i terapiami.

 

Dane kontaktowe:
Przychodnia Rehabilitacyjna Duławscy
ul. Wawrzyniaka 2
53-022 Wrocław
NIP 6161387303
tel. 668477817
71 3070660