Pierwsze zabiegi w Poradni PlusMed!😀💪➕

Tak jak już wcześniej zapowiadaliśmy, od jakiegoś czasu prężnie działamy z nowym Parterem naszego klubu – Poradnia Plusmed.Kilka dni temu pierwsza grupa Seniorów wzięła udział w zabiegu tlenoterapii, co udało nam się uchwycić na kilku zdjęciach.

Jak tego typu zabieg wpływa na samych zawodników?

Już wszystko tłumaczymy…

Zmienne pole magnetyczne w sporcie jest jednym z elementów treningu sportowego. Dzięki niemu można budować formę, leczyć urazy oraz kontuzje sportowca. Terapia ta daje widoczne efekty regeneracyjne i przeciwbólowe, relaksacyjne i poprawiające koncentrację. Przyspiesza regenerację po wysiłku średnio o 30%.

Jest przydatne w przypadku często występujących skurczów mięśni. Inhalacja srebrem koloidalnym przede wszystkim wspomaga odporność organizmu. Ma działanie antybakteryjne, antywirusowe i przeciwgrzybicze. Wspomaga system oddechowy. Można go stosować w przypadku grypy, zapalenia płuc, zatok oraz spojówek. Jego częste zastosowanie można również spotkać w dermatologii np. przy leczeniu kurzajek, trądziku oraz niegojących ran.

Tlenoterapia metodą E.W.O.T.

Podczas ruchu absorpcja tlenu do organizmu jest dwu, a nawet trzykrotnie większa. Tym samym zwiększamy wydolność pracy organizmu, przyspieszamy metabolizm i następuje szybsza regeneracja po wysiłku. W medycynie sportowej tlenoterapia staje się coraz częściej standardowym uzupełnieniem nie tylko w rehabilitacji, ale i w przygotowaniu zawodnika. Tlenoterapia stosowana łącznie z zabiegami fizykoterapeutycznymi i rehabilitacyjnymi pozwala na skrócenie czasu trwania dolegliwości, oraz znaczące obniżenie kosztów leczenia.

W ramach testów zawodnicy zostali zaopatrzeni w worki tlenowe.

Czysty tlen przyspiesza regenerację na poziomie komórkowym. Przed meczem zwiększy on wydolność zawodnika, a zaraz po skróci jego czas regeneracji.

Świetna atmosfera, profesjonalna kadra PlusMed i oczywiście niepowtarzalne zabiegi.

Już teraz polecamy Przychodnię PlusMed, która wyjątkowo zaangażowała się w przygotowanie naszych zawodników do rundy wiosennej.