Podsumowanie naszych obozowych zmagań!😃❄

W drugim tygodniu ferii nasza Akademia udała się na zgrupowanie sportowe do Wisły.

Drużyny młodzików, trampkarzy i juniorów młodszych ciężko pracowały przez całe 7 dni. Trenowaliśmy w doskonałych warunkach na obiektach w Wiśle oraz Ustroniu. Rozgrywaliśmy liczne sparingi z bardzo znanymi i mocnymi Akademiami Piasta Gliwice, Górnika Polkowice, czy Rekordu Bielsko Biała.

Były to pełne emocji i nauki mecze, z których nasi trenerzy wyciągną na pewno mnóstwo wniosków.

Nie zabrakło czasu również na wycieczki. Za nami spacery po pięknej i zaśnieżonej Wiśle, odwiedziny skoczni Wisła Malinka, Domu Prezydentów czy podziwiania uroków rozlewisk Wisły, a wszystko to w niesamowitej zimowej scenerii.

W czasie obozu swoje urodziny obchodził Koordynator naszej Akademii – Michał, więc na wszystkich czekało przepyszne ciasto, a na Trenera całe mnóstwo życzeń.

Bawiliśmy się świetnie podczas zajęć integracyjnych, malując wspólnie flagę naszego klubu oraz symbole każdej z naszych obozowych drużyn.

Nasi młodzicy wykonali również piękne herby. Nie zabrakło oczywiście śnieżnych zabaw, a starsze grupy zdobyły okoliczne szczyty m.in. Wielki Stożek. Nawet sam Prezes odwiedził i dopingował naszych zawodników. Obóz zakończyliśmy wspólną ucztą przy pizzy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ciężka pracę wykonaną na zgrupowaniu i wspólnie spędzony czas.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne wyjazdy naszej Akademii.

Galeria zdjęć ⬇