W pojedynku Polonii…zwyci臋ska ta z Wroc艂awia!馃槂

Zesp贸艂 Junior贸w M艂odszych nabiera rozp臋du i wygrywa czwarty mecz z rz臋du. W pojedynku z Poloni膮 Trzebnica wykaza艂 si臋 du偶膮 skuteczno艣ci膮, aplikuj膮c rywalom dziewi臋膰 bramek, nie trac膮c przy tym ani jednej.馃檳

Tradycyjnie ju偶 wynik spotkania po raz czwarty otworzy艂 Kamil Kuruc, wykorzystuj膮c dogranie pi艂ki w pole karne Kacpra Ponikowskiego. Drugi z braci Kuruc – Krzysztof wykorzysta艂 rzut karny, kt贸ry sam wywalczy艂 podwy偶szaj膮c na 2-0. Kolejne trafienie zaliczy艂 Bartek Dejnak, wykorzystuj膮c 艣wietne podanie Paw艂a Tkocza i ustalaj膮c wynik do przerwy na 3-0.
Druga po艂owa to popis w wykonaniu duetu Tkocz-Pasek. W przeci膮gu 8 min trzykrotnie asystowa艂 ten pierwszy, a Pasek skompletowa艂 hattricka. Pawe艂 nie zwalnia艂 tempa i przy bramce na 7-0 asystowa艂 tym razem Kamilowi Kurucowi. Drugi w tym spotkaniu rzut karny wykorzysta艂 wprowadzony po przerwie Kacper Lubera艅ski, a „truskawk臋 na torcie” do艂o偶y艂 Pawe艂 Tkocz po indywidualnej akcji ustalaj膮c wynik spotkania na 9 do 0.馃榿
馃敟馃敟馃敟馃敟馃敟馃敟馃敟馃敟馃敟

Pomimo tego, 偶e zagrali艣my z ni偶ej notowanym rywalem jestem zadowolony ze skuteczno艣ci w dzia艂aniach ofensywnych. Pomimo korzystnego wyniku i up艂ywaj膮cego czasu zawodnicy utrzymywali koncentracj臋 i wype艂niali za艂o偶enia przedmeczowe. Indywidualnie ka偶dy zagra艂 na swoim optymalnym poziomie, a Pawe艂 Tkocz wspi膮艂 si臋 na wy偶yny i przer贸s艂 samego siebie, co mnie bardzo cieszy.馃檪
Przed nami pojedynek derbowy z FC Wroc艂aw i skupiamy si臋 na tym, 偶eby przygotowa膰 si臋 do niego jak najlepiej.

Sk艂ad: Tkocz- Bere艣, Bi艅kowski, Kuruc Krzysztof, Karkosa, Ponikowski, Jagoszewski, Tkocz Pawe艂, Pasek, Dejnak, Kuruc Kamil.

Na zmiany wchodzili: Lubera艅ski, Sta艣kiewicz, Kwarci艅ski, 艢niegula, Karkosa.

Autor relacji: Trener Adrian Gierak