Porażka na własne życzenie…

Zespół Juniorów Młodszych uległ na własnym boisku zawodnikom Polonii Trzebnica 1:2.

W związku z zawirowaniami z weryfikacją tożsamości i brakiem dokumentów nie mogliśmy przystąpić do meczu w optymalnym składzie. Wprowadziło to spore zamieszanie, co spowodowało, że po bezbarwnej połowie w naszym wykonaniu na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:1. Po zmianie stron zdobyliśmy bramkę kontaktową. Mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do przechylenia losów spotkania na swoją korzyść, jednak brak zimnej krwi i niedokładność w wykończeniu sytuacji nie pozwoliły nam zdobyć bramki dającej prowadzenie. W 80 min sędzia podyktował rzut karny dla gości, którzy wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końcowego gwizdka.

Skład: Tkocz, Wójcik, Bereś, Kuruc, Ponikowski, Chmiel, Wandel, Kot, Tkocz, Kuruc, Bankort.

Na zmiany wchodzili: Pasek oraz Żygadło