Relacja z meczu towarzyskiego Trampkarzy

POLONIA JEST NR 1!😎

Obyśmy mogli tak zawsze mówić po meczach z innymi „Poloniami”.

Wczoraj rozegraliśmy pierwsze spotkanie sparingowe w Nowym Roku. W 2 meczu w przeciągu 2 miesięcy zrewanżowaliśmy się kolegom z Trzebnicy za 1 sparing (1-2), pokonując ich wczoraj pewnie 3-0.

Od zakończenia sezonu w rundzie jesiennej skupiliśmy się w treningach na ćwiczeniach indywidualnych, rozwijając w tym umiejętności gry 1×1.

Na odprawie powiedzieliśmy sobie, że w tym elemencie chcemy górować na rywalem i tak też było, co najbardziej nas cieszy.

Potrafiliśmy stworzyć parę naprawdę ciekawych akcji zespołowych. Do przerwy powinniśmy prowadzić, co najmniej 2-0. Były momenty, w których przeciwnik miał swoje okazje, aczkolwiek graliśmy zdecydowanie pewniej i groźniej.

Do przerwy na tablicy 0-0.

W 2 połowie przejęliśmy kontrolę nad spotkaniem i po przebojowej akcji i silnym uderzeniu z dystansu „Di Stefano” wyprowadził nas na prowadzenie 1-0.
Kolejne okazje, jednak piłka omijała słupki przeciwnika, którzy mieli szansę po naszym błędzie na remis i to była jedyna okazja dla nich w tej odsłonie.

Chwilę później przytomnie pod bramką Trzebnicy zachował się Bartek Dejnak, który wykorzystał błąd i okazję do podwyższenia wyniku na 2-0.

W końcówce spotkania po asyście Zmorczyńskiego naszego bramkarza, ponownie „Di Stefano” mijając bramkarza „włożył” futobolówkę do pustej bramki i i ustalił wynik na 3-0.🔥

Cieszymy się ze zwycięstwa.. Każdy sparing traktujemy jak mecz. Do tego co chcemy grać jeszcze kawałek drogi, mamy przed sobą ciekawy miesiąc z wieloma sparingami i miejmy nadzieję, że kontuzje będą nas omijały i będziemy w 100 procentach gotowi na wiosenne rozgrywki.💪

Skład:
Domagała, Zmorczyński, Bińkowski, Stelmaszczyk, Gryz, Bladowski, Jagoszewski, Zawada, Bednarek, Dejnak, Gajek, Kurek, Tasarz, Żyżański

Autor relacji: Trener Olgierd