Trener Ireneusz Mamrot w Polonii?😲⚽

W dniu wczorajszym mieliśmy zaszczyt gościć w naszym klubie wybitnego trenera Ireneusza Mamrota.😎🔥
Spotkanie było podzielone na cztery segmenty.

➡ W pierwszej części Trener spotkał się z zawodnikami pierwszej drużyny, gdzie młodzi nasi zawodnicy mogli usłyszeć o pracy, jaką trzeba wykonać, żeby wspiąć się na wyższy poziom swoich umiejętności. Poznali również kulisy pracy w klubie ekstraklasy. Trener Mamrot zarysował charakterystykę zawodnika z najwyższej klasy rozgrywkowej. Upewnił nas, że talent to nie wszystko, a tylko praca, praca i jeszcze raz ciężka praca nad sobą może przynieść upragniony sukces.

➡ W drugiej części gość spotkał się z trenerami naszego klubu i w luźnej rozmowie przekazywał swoją wiedzę i tajemnice kuchni trenerskiej, której na kursach zdecydowanie nie można usłyszeć. Odpowiadał na pytania trenerów, którzy wykazali się dużą wiedzę o karierze trenerskiej naszego gościa.

➡ W trzeciej odsłonie trener naszej pierwszej drużyny mógł porozmawiać o warsztacie trenerskim i otrzymał kilka cennych rad o współpracy z zawodnikami ,jak również metodach motywacji zawodnika.

➡ Czwarta odsłona spotkania to oglądanie treningu drużyny seniorów i meczu wewnętrznego, gdzie zwracał uwagę szczególnie na naszych młodych piłkarzy. Po obserwacjach trener skomplementował naszą drużynę „nie spodziewałem się, że na poziomie A klasy są zespoły, które tak dobrze grają technicznie”.

Dziękujemy za spotkanie, podzielenie się swoją wiedzą i cenne wskazówki udzielone kadrze trenerskiej.☺👊

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i do zobaczenia!👏