Witamy w polonijnej drużynie!✨

Bardzo dobrze znanym wszystkim w środowisku piłkarskim, tym razem zdecydował się zasilić czerwono-niebieskie barwy Akademii KKS Polonia Wrocław. Trener Damian Katrycz, bo to właśnie jego mamy przyjemność przedstawić, poprowadzi w tym sezonie nasze najmłodsze grupy. Świetnie potrafi dotrzeć do maluchów i w formie zabawy przemycać najrozmaitsze ćwiczenia.

Trener Damian posiada bogate doświadczenie jako szkoleniowiec i piłkarz. Obecnie reprezentuje klub Orła Prusice, ale wcześniej grał również w WKS Śląsku Wrocław, FC Wrocław Academy, Ślęzie Wrocław i oczywiście Polonii Wrocław.

Trenersko przez dłuży czas związany z FC Wrocław Academy, gdzie prowadził rocznik 2007, a także rocznik 2013/2014 i 2015/2016. Na swoim koncie ma również udział w wielu szkoleniach i konferencjach trenerskich. Ukończył Szkołę Mistrzostwa Sportowego o profilu piłka nożna. Obecnie jest studentem Wychowania fizycznego.

Jak sam przyznał – Piłka nożna to całe jego życie…

Jesteśmy dumni, że Trenerzy Polonii Wrocław to prawdziwi pasjonaci piłki, ludzie pracowici, ambitni z fantastycznym podejściem do dzieci i młodzieży.

Trenerze… witamy na pokładzie!