Wsparcie od Gminy Wrocław!💚

Niezwykle miło nam ogłosić, że dzięki dofinansowaniu ze strony Gminy Wrocław w roku 2021 będziemy mogli zrealizować zadanie pt. „UPOWSZECHNIANIE AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ WŚRÓD WROCŁAWIAN ORAZ SPORTOWCÓW W WIEKU 35+ i 45+ OLDBOY WROCŁAW”.

W ramach powyższego zadania dwie nasze drużyny Oldboyów otrzymały wsparcie finansowe, które pozwoli na prowadzenie regularnych treningów piłkarskich oraz ich udział w rozgrywkach ligowych.

Co więcej wsparcie ze strony Miasta Wrocław obejmuje zbliżający się Jubileusz 75-lecia klubu, które będzie doskonałą okazją do integracji nie tylko lokalnej społeczności, ale i całej sportowej części Wrocławia. Będzie to nie tylko święto Polonii, ale przede wszystkim promocja sportowców w różnych kategoriach wiekowych. Zaprezentują się wtedy m.in. obie nasze drużyny Oldboyów, które zmierzą się w „Turnieju Jubileuszowym Oldboyów”.

To właśnie dzięki pomocy ze strony Miasta Wrocław mogliśmy zakupić komplety strojów jubileuszowych dla naszych dwóch drużyn Oldboyów. Gdy tylko sytuacja związana z pandemią koronawirusa pozwoli na rozpoczęcie rozgrywek w rundzie wiosennej, nasi Oldboye będą rozgrywać w nich swoje mecze ligowe.

Ogromne podziękowania należą się Gminie Wrocław, która wspiera sportowców w każdym wieku i robi wszystko, aby integrować lokalną społeczność.

Cała polonijna rodzina serdecznie dziękuje!!!

www.wroclaw.pl