Wzorowa niedziela naszych Trampkarzy.💪

Wobec niesprzyjających warunków pogodowych i braku możliwości rozgrywania spotkań sparingowych na naszym obiekcie, zespół trampkarzy przyjął zaproszenie do udziału w Halowym Turnieju Copa Del Lobo w Obornikach Śląskich. Każdy uczestnik niedzielnych spotkań spędził na parkiecie sporo minut, mając możliwość zaprezentowania zdobytych podczas treningów umiejętności. Zawodnicy pokazali wiele fajnych indywidualnych akcji, prób dryblingu i uderzeń do bramki. Po to były te halowe zmagania, aby w warunkach meczowych zawodnicy utrwalili sobie elementy, nad którymi pracują na treningach. Turniej był bardzo wyrównany, kilka meczów w naszym wykonaniu było naprawdę solidnych.

Na osobne wyróżnienie zasługuje postawa super snajpera Mateusza „Neymara” Wojciechowskiego – strzelca wielu bramek w tym turnieju. Prawdziwy popis swoich umiejętności dał w ostatnim spotkaniu, zachowując zimną krew w polu karnym i uderzając piłkę do bramki z półobrotu lewą nogą, po bardzo dobrym dograniu Mateusza Małkiewicza. Popularny „Wojti” po meczu otrzymał ogromną owację od kibiców, którzy długo po spotkaniu skandowali jeszcze jego nazwisko.

Serdeczne podziękowania należą się rodzicom naszych zawodników, którzy nie tylko wsparli finansowo nasz zespół, ale i zadbali o transport piłkarzy na turniej. Jest to idealny przykład zaangażowania rodziców we współtworzenie NASZEGO KLUBU.

Autor relacji: Trener Bartek Zapiór

Dziękujemy i gratulujemy naszym Trampkarzom!