Zapraszamy na Jubileusz 75-lecia Polonii Wrocław!😃🔵🔴

Wielkimi krokami zbliżają się długo wyczekiwane obchody jubileuszu naszego klubu. Będą to wyjątkowo intensywne dni pełne piłkarskich emocji, zabawy, historycznych akcentów i wzruszeń.

Impreza odbędzie się w dniach 26-27 czerwca. W sobotę startujemy już o godz. 9:00!

Pierwszego dnia będzie rozgrywany Turniej Jubileuszowy Oldboyów, Turniej Piłkarski dzieci i młodzieży, oraz mecz towarzyski drużyny hokeistek. Na wszystkich kibiców będzie czekało całe mnóstwo dodatkowych atrakcji, m.in koncert plenerowy, dmuchańce dla dzieci i strefa gastronomiczna. Zostaną również wręczone pamiątkowe ordery dla osób, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju Polonii Wrocław.

Drugi dzień rozpoczniemy w Miłocinie, gdzie w formie pikniku odbędzie się zakończenie sezonu naszego klubu. Oczywiście udział w nim wezmą wszyscy zawodnicy naszego klubu, od Skrzatów po Oldboyów. Niezwykle ważnym punktem tego dnia będzie mecz ligowy Seniorów, którzy dzielnie walczą o awans do Okręgówki i zmierzą się wtedy z zespołem Lotnika Twardogóra.

Przed nami absolutnie wyjątkowy czas. Już teraz zapraszamy wszystkich sympatyków i zawodników Polonii Wrocław, ich rodziny, znajomych oraz całe środowisko piłkarskie.