Zwycięski come back!

W 3 kolejce na trudnym terenie zespół Trampkarzy pokonał w pełni zasłużenie drużynę Olimpii Kowar.
Chłopcy bardzo się napracowali i pokonali rywali z okręgu jeleniogórskiego 2-1 (0-0), chociaż na 9 minut przed końcem, przegrywaliśmy 0-1.

Do spotkania przystępowaliśmy w bardzo dobrych nastrojach po ostatnim meczu.
Dziś po bardzo dobym spotkaniu, dobrej grze i walce oraz dużych emocjach przywozimy 3 punkty do Wrocławia.

W całym meczu byliśmy stroną przeważającą, kontrolowaliśmy spotkanie i powinniśmy prowadzić do przerwy, niestety nie potrafiliśmy postawić kropki nad i.

W 2 połowie oblicze spotkania się nie zmieniło i dalej szukaliśmy bramki, która pozwoli nam spokojnie skończyć mecz. Niestety tracimy bramkę po świetnym uderzeniu gospodarzy i robi się 1-0 dla Olimpii.

Po golu gospodarze, zaczęli nas mocniej atakować i Zmorczyński uratował nas 2x przed utratą bramki na 2-0, jednak szybko wróciliśmy do gry, czas zaczął nam uciekać, a piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do siatki rywali. Nie traciliśmy wiary i w końcu Stefan Jagoszewski atomowym uderzeniem w samo okienko dał nam upragniony remis na 5 min przed końcem spotkania.

Wiedzieliśmy, że mecz jest do wygrania i po zespołowej akcji przed szansą na prowadzenie sam na sam z bramkarzem stanął Bartek Dejnak, który zachował chłodną głowę i zdobył zwycięską bramkę na 2 min przed końcem.

Wyszarpaliśmy zwycięstwo w samej końcówce. Bardzo cieszy to, że w trudnym momencie potrafiliśmy zmienić losy spotkania na naszą korzyść.
Naprawdę wielkie gratulacje dla całej drużyny za niesamowity mental i dobrą grę przez cały mecz!

Wsparła nas duąa grupa rodziców, za co serdecznie dziękujemy!

Dziś zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by wygrać i dać radość sobie samym.
Zaufanie i praca procentują, oby tak dalej!

Na wyróżnienie zasługuje dziś cała drużyna z kierownikiem naszej ekipy Sylwią Antos.

Bramki: Jagoszewski 1, Dejnak 1

Skład: Zmorczyński (kapitan), Antos, Bińkowski, Stelmaszczyk, Warchoł, Zawada, Bednarek, Jagoszewski, Dejnak, Kurek, Domagała, Porzuczek, Karkosa, Głowacki, Bladowski.

Autor relacji: Trener Olgierd

#PrawdziweWartościTworzymyWspólnie
#KKSPoloniaWrocław1946