Kolejny skalp Juniorów Młodszych!

W kolejnym derbowym pojedynku zespół Juniorów Młodszych w sobotnie słoneczne popołudnie podejmował Ślęzę Wrocław. Mecz ten bardzo szybko zaczął się układać po naszej myśli.🙃 W 14 sekundzie fatalny błąd przy przyjęciu piłki popełnił bramkarz Gości i prowadziliśmy w pierwszej minucie spotkania 1:0. Jednak nasi zawodnicy sami chcieli umieszczać piłkę w bramce rywala i sztuka ta udała się 25 min później, kiedy to doskonałe podanie Dawida Karkosy z zimną krwią wykorzystał niezawodny Kamil Kuruc, podwyższając nasze prowadzenie na 2 do 0. Należy dodać, że to trzecia bramka Kamila w trzech ostatnich spotkaniach. Do przerwy stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, ale zawodziła końcowa faza budowania ataku i wykańczanie sytuacji do zdobycia bramki nie wychodziło nam najlepiej.

Po przerwie jednym z wariantów rozegrania rzutu rożnego najprzytomniej w polu karnym zachował się Kacper Pasek i asystował przy bramce Pawła Tkocza, który dołożył trzecie trafienie dla naszego zespołu. Do końca spotkania byliśmy strona przeważającą, mającą kilka dogodnych sytuacji, ale tym razem wprowadzony w przerwie bramkarz gości okazał się lepszy od naszej ofensywy.

„Cieszy trzeci mecz wygrany z rzędu, stwarzamy dużo sytuacji w każdym meczu. Gdyby podejmowane decyzje przez zawodników były lepsze, zdobylibyśmy dużo więcej bramek. Na pochwałę zasługuje nasza gra obronna, mamy najmniej straconych bramek w rozgrywkach i z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Zawodnicy w każdym kolejnym meczu wyglądają lepiej, ich waleczność i zaangażowanie przynosi pożądany rezultat. Cieszy mnie również postawa zawodników z rocznika 2003, których w wyjściowym składzie było aż pięcioro. Wnoszą dużo ożywienia i zaangażowania w każdym spotkaniu”.👏👏👏

Skład: Tkocz, Bereś, Bińkowski, Kuruc, Karkosa, Ponikowski, Jagoszewski, Tkocz, Dejnak, Pasek, Kuruc.

Na zmiany wchodzili: Staśkiewicz, Luberański, Karkosa, Śnieguła.

Autor relacji: Trener Adrian Gierak

#PrawdziweWartościTworzymyWspólnie
#KKSPoloniaWrocław1946