AktualnościOldboysOldboys 35+Oldboys 45+

Oldboye znowu w akcji!😉👊

Miło nam poinformować, że do treningów wróciły również nasze najbardziej doświadczone zespoły Polonii Wrocław 👉 Oldboye 35+ i 45+.
Najpierw treningi w małych grupach, a następnie sparing międzypokoleniowy.⚽🏃‍♂ Jak widać na zdjęciach, nikt się nie oszczędzał.

Jest moc!!!🔥🔥🔥