Akademia

Orliki na Mane Cup ⚽

Na turnieju Mane Cup zawodnicy Orlików zaprezentowali się ze świetnej strony.😀🔥
Pokazali nie tylko umiejętności piłkarskie, ale także zaangażowanie oraz szacunek do przeciwników. Nie zabrakło woli walki oraz pięknych bramek.

Brawo chłopcy! Brawo Trenerze!🙃⚽👏