Przegrywamy w Bierutowie…⚽🙄

Mecz rozpoczął się od szturmu gospodarzy na naszą bramkę. W ciągu pierwszych 10 minut gracze z Bierutowa oddali 3 strzały na bramkę strzeżoną przez Mateusza Wernera. Po okresie zdecydowanej przewagi przeciwnika odgryzamy się strzałem z dystansu Darka Grabskiego. Kilka minut później wyprowadzamy kontrę, w której Grzegorz Korecki mija dwóch rywali i wykłada piłkę na 16 metr do Jacka Mroza. Strzał Jacka mija niestety nieznacznie spojenie. Po tej akcji przeciwnicy ponownie dochodzą do głosu, ale pierwsza połowa kończy się remisem 0:0.

Pierwsze 15 minut drugiej połowy to już bardziej wyrównane zawody. W 60 minucie tracimy gola, ale na szczęście dla nas sędzia odgwizduje spalonego. W 70 minucie nie mamy już tyle szczęścia, gdy nasz obrońca zostaje nastrzelony w rękę przy wślizgu. Mateusz Werner, który po raz kolejny rozgrywał bardzo dobry mecz, nie miał niestety szans i po pewnie wykonanym rzucie karnym przegrywamy 1:0.

Wynik ten utrzymał się do końca i 3 punkty lądują na koncie Widawy Bierutów, a my doznajemy pierwszej porażki w tym sezonie.

Widawa Bierutów – Polonia Wrocław 1:0

Aktualna tabela i terminarz: http://www.90minut.pl/liga/1/liga11335.html

Autor relacji: Trener Sergiusz Szymaniak