Seniorzy

Przegrywamy z Wilczycami…

Niestety po trudnym i wyrównanym meczu przegrywamy z zespołem z Wilczyc…

Oczekiwania były na pewno większe, ale walczymy dalej!

W najbliższą sobotę podejmiemy na swoim boisku drużynę z Brochowa.

WKS Wilczyce – Polonia Wrocław 4:3