VI miejsce Polonii Future 2012 na Turnieju Winter Cup w Gliwicach 👨🦱🏟
Kolejne cenne doświadczenie za nami. A już w najbliższą niedzielę pierwszy turniej w kategorii młodzika w Nowej Rudzie. Trzymajcie kciuki!

Kolejne cenne doświadczenie za nami. A już w najbliższą niedzielę pierwszy turniej w kategorii młodzika w Nowej Rudzie. Trzymajcie kciuki!


