Wygrywamy z deszczem i Burzą!😜⚽🌧

Mecz 7. kolejki rozegraliśmy z Burzą Bystrzyca, która do tej pory zgromadziła 6 punktów, pokonując Widawę Stradomia i Pogoń Syców.Do spotkania przystępowaliśmy jako faworyt, co chcieliśmy udokumentować bramkami już w pierwszej połowie. Niestety do radości brakowało precyzji przy strzałach lub zamknięcia akcji na dalszym słupku.

Mecz 7. kolejki rozegraliśmy z Burzą Bystrzyca, która do tej pory zgromadziła 6 punktów, pokonując Widawę Stradomia i Pogoń Syców.Do spotkania przystępowaliśmy jako faworyt, co chcieliśmy udokumentować bramkami już w pierwszej połowie. Niestety do radości brakowało precyzji przy strzałach lub zamknięcia akcji na dalszym słupku. Po bramce nie ustajemy w atakach, a te przynoszą niecelne strzały z dystansu Marcina Rusina czy też niewykorzystaną sytuację Sebastiana Szewca. Goście mieli jeszcze jedną groźną kontrę, jednak na posterunku był Przemek Szumiński, który wślizgiem w naszym polu karnym zażegnał niebezpieczeństwo.

W 87. minucie po naszym rzucie rożnym Przemek Szumiński zbiera drugą piłkę na 30 metrze, mija przeciwnika i podaje do Jacka Mroza. Ten ponownie idealnie dośrodkowuje, a do bramki ofiarnym wślizgiem piłkę pakuje Sebastian Antoszewski.

Cieszymy się z trzech punktów, trzeciego czystego konta Mateusza Wernera w tym sezonie i ze skutecznej gry młodych środkowych obrońców – Grzegorza Papióra (18 lat) i Martina Chicote (17 lat).

Dziś jeszcze świętujemy, a od jutra myślimy już tylko o następnym spotkaniu z Polonią Miłoszyce.

Tabela i terminarz: http://www.90minut.pl/liga/1/liga11335.html

Autor relacji: Trener Sergiusz Szymaniak